Isepruunistaja ABC
Isepruunistaja ABC

ILUabc tootevalikus on St. Moriz isepruunistajad, mille tulemusel on TAGATUD loomulikult kaunis ja puhas jume - seda aga siis, kui toodet õigesti ka kasutada.

Esmalt mõtle läbi, millal toodet soovid kasutada- kas on ees ootamas mõni sündmus või soovid lihtsalt homseks kaunist jume.

1. Olenevalt põhjusest, miks isepruunistajat soovid kasutada, planeeri ka enda intiimsed ilurutiinid. Näiteks eemalda raseerijaga ebavajalikud karvakesed enda kehalt kindlasti päev enne isepruunistava toote kasutamist.

2. Enne toote pealekandmist, koori nahk sinule sobiva kehakoorijaga, et eemaldada surnud naharakud ning valmistada ette puhas põhi kauni jume saavutamiseks.

3. Peale keha koorimist, niisuta nahk hoolikalt kreemiga - ole hoolas kreemitama küünarnukke ning põlvepealseid. Mida ühtlasemalt on nahk niisutatud, seda parem.

4. Ole kindel, et isepruunistaja pealekandmiseks on olemas ka selleks ettenähtud aplikaatorkinnas - vastasel juhul võid jääda ebaühtlase päevitusega. Aplikaatorkindaga on lihtsalt supper määrida isepruunistajat igale piirkonnale ning hajutada ka kreemi pealekandmisest tulenevaid randikesi.

5. Kui keha on pruunistajaga kreemitatud, käi kindaga üle ka sõrmed ja randmed. Kui oled sele sessiooni ära teinud, siis kreemita igaks juhuks kohe niisutava kreemiga käed üle, et vältida ebaühtlaseid rante.Igapäevaselt hoolda enda jumet niisutava kreemiga või selleks ettenähtud tootega, mis pikendab ka jume “eluiga”.

Ja WOALAA - oledki kauni ja loomuliku jume omanik!Sinu ILUabc

Jätke kommentaar