Miks me end eriliseks peame
Miks me end eriliseks peame

ILUabc online pood nimetab end esimeseks #BlogStore tüüpi ostukeskkonnaks Eestis.

Miks me siis nii erilised oleme - tegelikult raketiteadust siin ju ei ole! Tõsi, ei ole. Küll aga peame end eriliseks täna värskemale lahendusele online poe maastikul. Külvame enda kliendi üle apetiitsete tootefotodega, mis erinevad teiste e-poodide tootefotodest ( mitte, et sellel nii eriline lisaväärtus oleks, kuid see on see, kuidas meie end esitleda soovime ). Loomulikult ei pruugi meie lähenemine meeldida kõikidele klientidele, keda loodame enda ostukeskkonna sõpradeks saada, kuid vähemasti on see Asi, mis meid endeid paelub ning selle õige tunde tekitas. Sedasi on ju kergem enda unistuste poole püüelda ning nendega edasi töötada, kui kõik loodu on tulemus, millesse Sina Ise eeskätt usud!

Teisalt kaasasime online poe sisustamisse tuntud Eesti Nimipersoonid ja Blogijad! Kindlasti laiendame aga järjest seda nimistut, kes meie klientidele põnevaid tootetutvustusi kirjutama hakkavad! Nagu ka meie "toetajate rivistu" blogipostituses oli juttu, siis tahame klientides tekitada Tedliku Ostja tunnet. Kuna tegemist on siiski online poes ostlemisega, siis on väga raske uskuda paljast etiketi teksti, mis tootepildi kõrvale on lajatatud. Inimesed tahavad ja otsivad seda positiivset ja julgustavat sõnumit, mis neile ostu sooritamiseks lõpliku kindlustunde annaks - kui mitte 100% kindlustunde, siis vähemasti kellegi hea soovitus on kohe varnast võtta. Kõik sellised toote-review'd lisanduvad vaikselt ja tasapisi meie ostukseskkonda "etiketi-info" kõrvale :)

Plaanis on ka ühed põnevad video-projektid ;) sellest aga siis, kui esimene välja ilmub - muidu räägime teile kõik ideed ära ning ootamiseks elevust ei jätkugi !

Kuidas meie ILUabc #BlogStore aga järjest ja järjest põnevamaks muutub, milliseid vingeid projekte me teeme, kelle imelise enda tegemistesse kaasame, milliseid super-tooteid enda klientidele pakume, selle nägemiseks peate meie auväärt sõpradeks hakkama ning meie tegemistel ikka siin ja sotsiaalmeedia keskkonnas silma peal hoidma!

Jätke kommentaar