ILUabc online poe ettevalmistused
ILUabc online poe ettevalmistused

Suurim rõõm on tõdeda, et mitmed kuud ettevalmistustöid on jõudnud lõpuks ometi meie tulevaste klientideni!

Tallinnas, Mere puiestee imelise vaatega rendikorteris veedetud tegus nädal koos Cafe More imeliste Makroonidega, mis omakorda kulmineerus eriti apetiitsete tootefotode tulemusega - vot see on midagi, mida meenutada.

Suured kastitäied põnevaid tooteid said kõik jäädvustatud endale iseloomuliku taustadecoga! Et aga magususel ei otsa ega äärt oleks, siis pöördusime enda spontaanse koostöö ideega Cafe More poole, kust teatavasti pidi linna parimaid Makroone saama. Soovisime Makroone kasutada tootefotode lavastamisel ning ilmselgelt saime mõned ka pintslisse panna - lihtsalt imeline mandliküpsis. Tänusõnad said edastatud juba ammu, kuid siiski veelkord “Aitäh teile armsad Cafe More inimesed sellise armsa kostöö eest!”

Ostukeskkonna ülesehitamine, disainimine ja sisu loomine - sellistel hetkedel ei jõua imselt mitte keegi kohe ja otsesel joonel soovitud lõpptulemusega silmitsi. Lihvimist ja “viimistlustööd” jagub küllaga, kuid see on asi, millega peab nii või naa igapäevaselt edasi tegelema - kuidas muidu areneda ja poppide “moeröögatustega” kaasas käia :) Proovime enda klientidele pakkuda põnevat sisu nii meie online poes kui ka sotsiaalmeedias, korraldada “teistsuguseid” auhinnakampaaniaid ( teistsuguseid, ehk põnevate auhindadega ;) ) ning loomulikult eelkõige ka hoida ostukekskkonda teile väimalikult apetiitsena ja mitmekülgsena! Siinkohal palume kannatust varuda telefoni ja tahvelarvutite shoppajatel - selle ostukeskkonna esilehega on meil veel ragistamist, kuid tooted ise saab väga kenasti ostukorvi, ülekanded sooritatud ning tooted pakiautomaati ;)

Püsige valvel ning hoidke meie toimetamistel stabiilselt silm peal!

Jätke kommentaar